• Avontuurlijk
 • Natuurlijk
 • Veiligheid voorop

Wat je kunt verwachten als kamp begeleider bij Club Adventure

Wat je kunt verwachten als kamp begeleider bij Club Adventure

Ben je avontuurlijk ingesteld en heb je een passie voor het werken met kinderen? Dan is een rol als kamp begeleider bij Club Adventure wellicht iets voor jou! Sinds 1990 organiseert Club Adventure onvergetelijke vakanties voor kinderen tussen de 5 en 13 jaar. Deze vakanties, die plaatsvinden op prachtige eigen locaties in Nederland, bieden een unieke kans om kinderen een fantastische tijd te bezorgen. In dit artikel vertellen we je alles wat je kunt verwachten als kamp begeleider bij Club Adventure.

Wie is Club Adventure?

Club Adventure staat bekend om het organiseren van avontuurlijke en kwalitatieve vakanties voor kinderen. We bieden een duidelijke structuur en heldere regels in een veilige en natuurlijke omgeving. Elke vakantie is een mix van avontuur, plezier en educatie, waarbij kinderen de kans krijgen om nieuwe vaardigheden te leren en vriendschappen te sluiten. Maar om deze vakanties tot een succes te maken, hebben we enthousiaste begeleiders nodig die het avontuur met ons willen aangaan.

Wat kun je verwachten als kamp begeleider?

Begeleider vakantie

Als begeleider speel je een cruciale rol in het vakantieplezier van de kinderen. Samen met je collega-begeleiders zorg je ervoor dat de kinderen een geweldige tijd hebben tijdens een kinderkamp. Je begeleidt activiteiten zoals knutselen, sport en spel, kampvuuravonden en avontuurlijke activiteiten zoals klimmen in het klimbos. Je bent een vertrouwenspersoon en aanspreekpunt voor de kinderen gedurende de gehele vakantie.

Je taken als begeleider vakantie:

 • Begeleiden en verzorgen van kinderen tijdens diverse activiteiten.
 • Aandacht besteden aan de individuele behoeften van elk kind.
 • Zorg dragen voor een veilige en plezierige omgeving.
 • Samenwerken met andere begeleiders om een gestroomlijnd programma aan te bieden.

Reisleider

Heb je al wat ervaring opgedaan als begeleider en ben je klaar voor de volgende stap? Als reisleider bij Club Adventure krijg je meer verantwoordelijkheid. Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van een aantal vakanties en het programma tijdens het jeugdkamp. Dit houdt in dat je zorgt dat alle materialen op orde zijn en dat je toezicht houdt op eventuele bijzonderheden en medicatie.

Je taken als reisleider:

 • Voorbereiden en uitvoeren van het vakantieprogramma.
 • Toezicht houden op de materialen en benodigdheden.
 • Dagelijks overleg met coördinatoren over de voortgang van de vakanties.
 • Het aanspreekpunt zijn voor begeleiders en kinderen.

Coördinator

De rol van coördinator is weggelegd voor degenen met meerdere jaren ervaring bij Club Adventure. Als coördinator ben je verantwoordelijk voor de organisatie van de vakanties op één van onze locaties. Je stuurt het team van begeleiders aan en hebt dagelijks overleg over de voortgang en de kinderen. Daarnaast ben je het aanspreekpunt voor ouders en het management van Club Adventure.

Je taken als coördinator:

 • Leiding geven aan het team van begeleiders.
 • Dagelijks overleg voeren over de voortgang van de vakanties.
 • Contact onderhouden met ouders en het management.
 • Toezicht houden op de algehele organisatie van de vakanties.

Waarom kiezen voor Club Adventure?

Werken bij Club Adventure biedt je de mogelijkheid om een verschil te maken in het leven van kinderen, terwijl je zelf ook een onvergetelijke tijd beleeft. Je werkt in een dynamische en natuurlijke omgeving, omringd door gelijkgestemde en enthousiaste collega’s. Bovendien krijg je de kans om jezelf verder te ontwikkelen en door te groeien binnen de organisatie.

Wat bieden wij?

 • Een avontuurlijke en leerzame werkervaring.
 • Groeimogelijkheden binnen de organisatie.
 • Een hecht en enthousiast team.
 • Een veilige en gestructureerde werkomgeving.

Interesse?

Ben jij enthousiast geworden en wil je deel uitmaken van ons team? Neem dan snel contact met ons op en ontdek de mogelijkheden als kamp begeleider bij Club Adventure. Samen maken we er een onvergetelijke zomer van!